BG plaćanje svim karticama prilikom dostave!

Širom Srbije plaćanje čekovima pouzećem!  

UKUPNO: 173
20
Upoređeni artikli
HP Proliant G10 X3216 Server
HP Proliant G10 X3216 Server
Šifra artikla: 95702
Kućište: Rack
Procesor: AMD X3216
Memorija: 8GB
Hard disk: 1TB
Povezivanje: VGA D-sub, USB 2.0, USB 3.0, RJ-45 LAN
896 din.
Detaljnije
Fujitsu Cable powercord, 1.8m, grey
Fujitsu Cable powercord, 1.8m, grey
Šifra artikla: 93668
Opis: Fujitsu Cable powercord, 1.8m, grey
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
932 din.
Detaljnije
DELL OEM Adapter 2.5 na 3.5 nosac za HDD cabled
DELL OEM Adapter 2.5" na 3.5" nosac za HDD cabled
Šifra artikla: 92582
1.198 din.
Detaljnije
TP-LINK TL-PS110U USB Print Server
TP-LINK TL-PS110U USB Print Server
Šifra artikla: 97341
3.227 din.
Detaljnije
Gembird 19CC-4U-R  Railings 19 Rack-mount chassis (19CC-4U-001)
Gembird 19CC-4U-R Railings 19" Rack-mount chassis (19CC-4U-001)
Šifra artikla: 95315
ensions: 427 x 450 x 177 mm (W x D x H) Set of 2 pieces: left right sid
3.938 din.
Detaljnije
Lexmark N8352 MarkNet WIreless Print Server + NFC
Lexmark N8352 MarkNet WIreless Print Server + NFC
Šifra artikla: 94921
Opis:  Lexmark N8352 MarkNet WIreless Print Server + NFC:   &nbs
5.423 din.
Detaljnije
HPE 3.5 LFF Hot Plug HDD Cage for Gen8 and Gen9 HP servers
HPE 3.5" LFF Hot Plug HDD Cage for Gen8 and Gen9 HP servers
Šifra artikla: 92069
Opis: HPE 3.5" LFF Hot Plug HDD Cage for Gen8 and Gen9 HP servers
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
5.656 din.
Detaljnije
TP LINK TL-PS110P Print Server
TP LINK TL-PS110P Print Server
Šifra artikla: 31717
  • Procesor:
  • Memorija:
  • Hard disk:
  • Napajanje:
  • Kućište:
6.097 din.
Detaljnije
HP LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Cartridge
HP LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Cartridge
Šifra artikla: 67531
Opis: HP LTO-6 Ultrium 6.25TB MP RW Data Cartridge-
6.131 din.
Detaljnije
Lenovo (7XH7A02677) ThinkSystem FH Riser 1 Kit
Lenovo (7XH7A02677) ThinkSystem FH Riser 1 Kit
Šifra artikla: 97077
Opis: Lenovo (7XH7A02677) ThinkSystem FH Riser 1 Kit 
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača: &nbs
6.370 din.
Detaljnije
Intellinet (714785) 6U560mm Zidni Ormar + PDU (713986) Crni
Intellinet (714785) 6U560mm Zidni Ormar + PDU (713986) Crni
Šifra artikla: 94841
Basic Wallmount Cabinet, 6U, 400 mm Deep, IP20-Rated Housing, Flatpack, Grey + 19" 1U Rackmount 8-Way Power Strip - German Type, With OnOff Switch and Overload Protection, 3m Power Co
7.069 din.
Detaljnije
HPE 5m PremierFlex OM4 LCLC Multi-Mode Optical Cable
HPE 5m PremierFlex OM4 LCLC Multi-Mode Optical Cable
Šifra artikla: 92058
Opis: HPE 5m PremierFlex OM4 LCLC Multi-Mode Optical Cable 
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
7.273 din.
Detaljnije
Dell (412-AAGF) Heatsink PowerEdge R530
Dell (412-AAGF) Heatsink PowerEdge R530
Šifra artikla: 94412
Napravljen za: Dell PowerEdge R530
Opis: Hladnjak za procesor
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
7.328 din.
Detaljnije
GEMBIRD CCC-PSU-1U-001 1U SERVER PSU 220W
GEMBIRD CCC-PSU-1U-001 1U SERVER PSU 220W
Šifra artikla: 62707
ver power supply unit (1U), 220 W Pure power for your server 1U power supply unit for servers Active PFC Fully protected: over voltage protection, short-circuit protection, fan speed thermal Control Suitable for use with 19CC-1U-001 1U rack mount cha ...
7.559 din.
Detaljnije
DELL PowerEdge R530 Heatsink 135W (412-AAGF)
DELL PowerEdge R530 Heatsink 135W (412-AAGF)
Šifra artikla: 92583
Opis: DELL PowerEdge R530 Heatsink 135W (412-AAGF) 
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
7.883 din.
Detaljnije
HP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Remarket
HP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Remarket
Šifra artikla: 92072
Opis: HP 8Gb Short Wave Fibre Channel SFP+ 1 Pack Remarket
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
8.081 din.
Detaljnije
GEMBIRD 19CC-1U-001 19 serversko kuciste 1U 427 x 420 x 45 mm
GEMBIRD 19CC-1U-001 19" serversko kuciste 1U 427 x 420 x 45 mm
Šifra artikla: 62659
1U Industrial rack-mount server chassis Suitable for use with ATX motherboards Power supply not included (1U power supply CCC-PSU-1U-001 sold separately) Antistatic design Specifications Material: SGCC 1.0 mm, steel color panel Motherboard support: ...
8.385 din.
Detaljnije
Intellinet (714785) 6U560mm Zidni Ormar + PDU (713986)
Intellinet (714785) 6U560mm Zidni Ormar + PDU (713986)
Šifra artikla: 94843
Basic Wallmount Cabinet, 9U, 400 mm Deep, IP20-Rated Housing, Flatpack, Black + 19" 1U Rackmount 8-Way Power Strip - German Type, With OnOff Switch and Overload Protection, 3 m (10 ft.) Power Co
8.502 din.
Detaljnije
Rail kit for 2U rackmount models: TS-1270U, TS-1269U, TS-870U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-869U, TS-1253U, TS-853U, TVS-471U, TS-463U,TS-463U-R
Rail kit for 2U rackmount models: TS-1270U, TS-1269U, TS-870U, TVS-...
Šifra artikla: 94523
l kit for 2U rackmount models Kompatibilna sa modelima QNAP uređaja: TS-1270U, TS-1269U, TS-870U, TVS-871U, TVS-1271U, TS-869U, TS-1253U, TS-853U, TVS-471U, TS-463U,TS-463U-RP,TS-863U, TS-863U-RP, TS-1263U, TS-1263U-
8.564 din.
Detaljnije
Dell 1TB SATA Entry 7.2K RPM 3.5 HD Cabled - Kit
Dell 1TB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
Šifra artikla: 43768
Opis: Dell 1TB SATA Entry 7.2K RPM 3.5" HD Cabled - Kit
Reklamacioni period: Zagarantovana sva prava kupaca po osnovu zakona o zaštiti potrošača-
8.709 din.
Detaljnije